ŠVIESINIMAS

DECO BEAUTY
TAUSOJANTIS ŠVIESINIMAS

Profesionali plaukų šviesinimo produktų linija sukurta geriausiems rezultatams pasiekti. Pažangi technologija praturtinta natūraliais komponentais, padeda tausoti plaukus ir rūpintis jų grožiu. Ši unikali sistema leidžia šviesinti plaukus bet kuria iš šviesinimo technikų. Verta išbandyti kiekvienam nuolat naujovėmis besidominčiam profesionalui, kuris nori pasiekti geriausius rezutatus, tuo pačiu tausojant ir išsaugant plaukų grožį. Mūsų tikslas - išpildyti klientų norai ir žvilgantys, sveiki plaukai.

FITO - TECHNOLOGIJA
Veiksmingos formulės, praturtintos natūraliomis veikliosiomis medžiagomis tobulai plaukų priežiūrai ir grožiui. Visų produktų sudėtis yra praturtinta AUGALINĖMIS VEIKLIOSIOMIS MEDŽIAGOMIS, tokiomis kaip:

MEDVILNĖS ALIEJUS - vertinamas dėl drėkinančių, antioksidacinių savybių, sudėtyje esančių polinesočiųjų riebalų rūgščių, tokių kaip linolio rūgštis bei aukštos tokoferolio koncentracijos ir vitamino E. KOKOSŲ EKSTRAKTAS - vertinamas dėl drėkinančio ir apsaugančio poveikio bei maitinančių savybių. Jis turi daug ląstelienos, vitaminų ir mineralų. PIENO BALTYMAI - veiksmingai atkuria plauko struktūrą bei minkština plaukus. KAOLINAS (BALTASIS MOLIS) - šis mineralas yra plačiai naudojamas fito kosmetikoje, turi raminantį ir drėkinantį poveikį. Suteikia mišiniui apimtį ir reikiamą konsistenciją. NATŪRALI GUARO GUMA (liet. kampuotoji pupenė) - itin vertinama dėl apimtį plaukams suteikiančių ir maitinančių savybių. Subtilūs ir gaivūs KVAPAI: Viduržemio pušų, rožių, mėtų. Atsipalaidavimas, malonumas yra labai svarbu kiekvienos procedūros metu.

LOVELY LIGHT
Violetiniai, geltoną atspalvį neutralizuojantys milteliai su kokosų ekstraktu. Laipsniškam, tolygiam ir nuolatiniam šviesinimui.

Švelnus, laipsniškas, tolygus ir intensyvus veikimas. Plaukų šviesinimas bus švelnus plaukams, o rezultatas - gražūs, žvilgesio nepraradę plaukai. Tobulai šviesi spalva. Ši formulė praturtinta šiltus, gelsvus atspalvius neutralizuojančiais violetiniais mikropigmentais. Plaukus tausojantis poveikis. Naudojant kartu su Lovely Light oksidantu, kuris yra praturtintas pantenoliu ir medetkų aliejumi, užtikrinamas švelnus, plaukus tausojantis poveikis.

IDEALIAI TINKA: Laipsniškam, tolygiam šviesnimui. Jautrių, silpnų plaukų šviesinimui. Šviesinimui naudojant foliją. Šviesinimo technikoms naudojant šukas. Laisvų rankų technikoms. Spalvos korekcijai.
KOKOSŲ EKSTRAKTAS: Šio ingrediento priešužegiminės, drėkinančios savybės puikiai apsaugo plaukus.
KVAPAS: Harmonizuojantis viduržemio pušų aromatas.
Nedulkantys milteliai. Saugiai ir darniai darbo aplinkai.
MAIŠYMAS: Rekomenduojama maišyti santykiu 1:1, 1:2, 1:3. Galimi labai įvairūs dozavimo variantai, priklausomai nuo naudojamos technikos ir pageidaujamo intensyvumo. 1 dozavimo samtelis (30g) Lovely Light miltelių gali būti maišomas su 30, 60 arba 90g Lovely Light oksidanto (10%, 20% ar 30 %) priklausomai nuo šviesinimo greičio, pageidaujamo šviesinimo lygio ir plaukų tipo.

X-LIGHT
Mėlyni, šiltus atspalvius neutralizuojantys šviesinimo milteliai praturtinti medvilnės aliejumi. Greitam ir tolygiam, prognozuojamam šviesinimui.

Greitas, tolygus ir prognozuojamas šviesinimas. Šviesinimo procesas bus greitas, o rezultatas - gražūs, žvilgesio nepraradę plaukai. Tobulai šviesi spalva. Ši formulė praturtinta oranžinius ar gelsvai-oranžinius atspalvius neutralizuojančiais mėlynais mikropigmentais.

IDEALIAI TINKA: Šviesinimui naudojant foliją, šukas. Laisvų rankų technikoms. Spalvos korekcijai.
MEDVILNĖS ALIEJUS: Jame gausu polinesočiųjų riebalų rūgščių, kurios apsaugo plaukus ir padeda išsaugoti jų grožį.
KVAPAS: Gaivus mėtų aromatas.
Nedulkantys milteliai. Saugiai ir darniai darbo aplinkai.
MAIŠYMAS: Rekomenduojama maišyti santykiu 1:1, 1:2. 1 dozavimo samtelis (30g) X-Light miltelių gali būti maišomas su 30 ar 60 g Artègo O2 oksidanto (ne daugiau nei 9%).

NO-AM
Greitai veikiantys šviesinimo milteliai be amoniako. Šie milteliai praturtinti pieno baltymais ir medvilnės aliejumi. Skirti storiems, sunkiai šviesinimui pasiduodantiems plaukams. Greitas ir intensyvus veikimas Šviesinimo procesas bus itin greitas.

IDEALIAI TINKA: Greitam šviesinimui. Klientams, kurie yra jautrūs amoniako kvapui. Šviesinimui naudojant foliją. Šviesinimo technikoms naudojant šukas. Laisvų rankų technikoms.
MEDVILNĖS ALIEJUS: Jame gausu polinesočiųjų riebalų rūgščių, kurios apsaugo plaukus ir padeda išsaugoti jų grožį. PIENO BALTYMAI: Veiksmingai apsaugo plaukus.
KVAPAS: Subtilus rožių aromatas.
Nedulkantys milteliai. Saugiai ir darniai darbo aplinkai.
MAIŠYMAS: Rekomenduojama maišyti santykiu 1:1, 1:2. 1 dozavimo samtelis (30g) NO-AM miltelių gali būti maišomas su 30 ar 60 g Artègo O2 oksidanto (ne daugiau nei 9%).

BALAYAGE
Šviesinantys milteliai praturtinti medvilnės aliejumi, guaro guma ir kaolinu. Specialiai sukurti balayage technikai, šviesinimui šukomis ir kitoms specifinėms šviesinimo technikoms. Natūraliems arba dažytiems plaukams.
Subtilus ir laipsniškas veikimas. Tolygiai palaipsniui vykstančiam šviesinimui. System Block efektas. Milteliai veikia tik tose vietose, kuriose yra užtepami. Mišinio paviršius greitai džiūsta, dėl to neprilimpa ir neištepa plaukų, su kuriais liečiasi.

IDEALIAI TINKA: Laisvų rankų technikoms. Spatula technikoms. Balayge technikoms. Šviesinimui naudojant šukas.
MEDVILNĖS ALIEJUS, GUARO GUMA IR KAOLINAS Turi drėkinantį ir apsaugantį poveikį. Guaro guma, esanti miltelių sudėtyje, leidžia jiems geriau sukibti su plauku šviesinimo metu.
KVAPAS: Neutralus, be pridėdinių kvapiklių.
Nedulkantys milteliai. Saugiai ir darniai darbo aplinkai.
MAIŠYMAS: Balayge ir šukų technikoms rekomenduojama maišyti santykiu 1:2. 1 dozavimo samtelis (30 g) turi būti maišomas su 30 arba 60 g Artègo O2 oksidanto (ne daugiau nei 9%). Mišinį su 12% oksidantu galima naudoti tik natūraliems plaukams, vengiant šilumos šaltinių, aliuminio ar šildančių folijų. Maišymo santykis 1:3 gali būti naudojamas bet kokioms sruogų ar šviesinimo technikoms.

MAIŠYMAS: Visuomet maišykite tik plastikiniame, stikliniame ar keramikiniame dubenėlyje. Nenaudokite metalinių indų. Laikykitės, aukščiau pateiktų, miltelių ir specifinio oksidanto maišymo ir dozavimo rekomendacijų.
IŠLAIKYMO LAIKAS: Išlaikymo laikas yra reguliuojamas priklausomai nuo pageidaujamo šviesinimo lygio ir plauko struktūros. Tikrinkite kas 5-10 minučių.
PERSPĖJIMAS: Šviesinimo miltelių nerekomenduojama tepti ant galvos odos bei naudoti plaukų šaknų dažymui, nes tai gali sukelti alerginę reakciją. Rekomenduojama atlikti testą prieš tepant. Neplaukite plaukų prieš užtepant mišinį, taip pat nedarykite ilgalaikio sušukavimo procedūrų tiek prieš, tiek ir iš kart po plaukų šviesinimo. Netepkite produkto ant galvos odos ar kitų odos vietų, blakstienų, ūsų, antakių ar kitų kūno plaukų. Venkite patekimo į akis. Jei produktas, vis dėlto, pateko į akis - nedelsiant plaukite akis vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Mūvėkite apsaugines pirštines. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
ATLIKUS DAŽYMĄ: Plaukus gausiai nuskalaukite drungnu vandeniu ir plaukite Good Society Rich Color 02 dažytų plaukų šampūną arba Rain Dance Color dažytų plaukų šampūną. Tepkite atitinkamą kondicionierių arba tonuokite.
PRIEŽIŪRA NAMUOSE Po plaukų dažymo yra labai svarbu plaukus tinkamai drėkinti ir saugoti nuo oksidacijos. Rekomenduojami produktai: Good Society 02 Rich Color dažytų plaukų šampūnas, Rain Dance Color šampūnas dažytiems plaukams. Po plaukų šviesinimo, norint neutralizuoti geltonus atspalvius ir sustiprinti šaltus tonus, naudokite šias priemones: Good Society 51 Shiny Grey geltonus atspalvius neutralizuojantį šampūną ir Color Shine Mask Blueberry spalvą atnaujinančią plaukų kaukę.

MULTIPHLEX sistema

Dažyti ir šviesinti plaukus dabar galite daug saugiau. MULTIPHLEX sistema pasirūpins Jūsų plaukais dažymo proceso metu. Tai paprasta, organiškomis veikliosiomis medžiagomis paremta sistema, apsauganti plaukus ir atkurianti sveiką plaukų išvaizdą. Šviesinkite plaukus be baimės. Sustiprina keratino jungtis, susilpnintas ankstesnių dažymų metu. Poveikis po procedūros matomas iškart - pagerėja plaukų kokybė ir struktūra. Užtikrina plaukų apsaugą dažymo metų. Apsaugo plaukus nuo galimų pažeidimų sekančių dažymų metu.

Daugiau apie MULTIPHLEX sistemą

+ 370 640 17627ofisas@polifila.ltshop.biodrogaspa.lt