PRIEŽIŪRA / Dream

Rain Dance

naūraliai drėkina ir puoselėja plaukus

DREAM

plaukų struktūrą atstatanti priežiūra

RESCUE

pagalba
nuo
plaukų slinkimo

Clarity

pagalba
nuo
pleiskanų

Balance

priežiūra riebiems plaukams

Good Society

visapusiška
plaukų
priežiūra

DREAM
plaukų struktūrą atstatanti priežiūra

• dėka koncentruotų natūralių medžiagų atstato plaukus. Šios medžiagos sukuria aplink plauką apsauginį apvalkalą. Dėl to plaukai tampa storesni, užpildomi išsišakoję plaukų galiukai
• saugo plaukus nuo perdėto lūžinėjimo - biologiškai aktyvūs baltymai ir keratinas prilimpa prie plauko, taip apsaugodami plauką nuo lūžimo
• glicerino skystis, gaunamas iš natūralių aminorūgščių darinių, stiprina plaukus ir suteikia jiems blizgesio.
• be parabenų

Aktyvūs ingredientai:
hidrolizuotas keratinas - plauko struktūrą sudarantis baltymas, gebantis prasiskverbti pro kutikulę ir pasiekti vidinius plauko sluoksnius. Dėl to greitai ir pilnai atstatomos pažeistos plauko zonos. Daro plaukus stipresnius ir elastingesnius
sericinas (šilko proteinai) drėkina, stiprina, saugo ir atstato, suteikia plaukams blizgesio
simondsijų, avokado ir migdolų aliejai ramina, drėkina, uždaro plauko žvynelius

Dream Repair K lotion keratino serumas
- apsaugo, balansuoja drėgmės pusiausvyrą, sukuria apsauginę plėvelę, serumo ingredientai padeda plauko viduje išlaikyti drėgmę ir maitinamąsias medžiagas, atstato blizgesį, gerina plaukų iššukavimą, UV filtrai padeda apsaugoti plauką nuo kenksmingo saulės poveikio (8 ml)

Naudojimas: nuskalavus Dream kaukę vienos kapsulės tūrinį užtepkite ant plaukų, ypač ant pažeistų vietų ir plaukų galiukų. Masažuokite plaukus nuo šaknų link galų, kad uždaryti kutikulę. Palikite veikti 3-5 min ir nuskalaukite.
 
Dream Pre-Šampūnas - giliai valantis, mažo šarmingumo (ph8), atveria plauko žvynelius (1L)

Dream K-fluid - atstatantis keratino skystis. Suderintas hidrolizuoto keratino, sericino, jojobos, glicerino ir avokado aliejų poveikis: atstato plauko struktūrą, stiprina, gerina plauko elastingumą, suteikia blizgesio (500ml)

Dream Kaukė - su jojoba ir avokado aliejais, sericinu: intensyviai puoselėja pažeistus, gyvybingumą praradusius plaukus, atstato plaukų struktūrą, glotnina, suteikia blizgesio, apsaugo dažytų plaukų spalvą (500ml; 150ml)

Dream Post-Šampūnas - be SLS. Raminantis vasabio ekstraktas ir žolelių melaninas apsaugo dažytus ir šviesintus plaukus. Plaukų spalva išlieka ilgiau. Keratinas apgaubia plauką, puoselėja (1L; 250ml)
 
Fitoterapijos principai:
• simondsijų aliejus valo ir apsaugo galvos odą
• raminančios ir puoselėjančios avokado aliejaus savybės
• vasabi ramina galvos odą ir išsaugo plaukų spalvą

• sericinas (šilko proteinai) apgaubia plauką apsaugine plėvele. Nepakartojamas sveikų plaukų blizgesys, elastingumas
Aromaterapijos principai:
• cinamonas, stimuliuojanti ir žvalumo suteikianti esencija, dovanojanti jėgą ir galią
• ylang spinduliuoja šilumą, naikina stresą ir miego sutrikimus
• vanilė - raminanti ir atpalaiduojanti esencija. Harmonizuojanti kūną ir sielą
 
Intensyvios Dream plaukų atstatymo procedūros eiga:
• Plaukus išplaukite su Dream Pre-šampūnu: švelniai masažuojant plaukus (2-3 min) iš jų pašalinami nešvarumai, plaukai paruošiami kitiems procedūros žingsniams, nuplaukite ir pakartokite.
• Užtepkite dažymo šepetėliu kiekvieną drėgną plaukų sruogą su Dream K fluid. Kad priemonė geriau pasiskirstytų, plaukai peršukuojami šukomis.
• Plaukus išdžiovinkite džiovintuvu. Tai reikalinga tam, kad hidrolizuotas keratinas geriau įsigertų ir sericinas efektyviau atstatytų pažeistas plauko vietas. Po to plaukus nuskalaukite dideliu kiekiu vandens, kad plauko išorėje neliktų keratino sankaupų.
• Ant plaukų užtepkite Dream kaukę (dabar kaukė veiks sinergiškai su keratino skysčiu K fluid). Kaukę tolygiai paskirstykite šukomis. Plaukai švelniai masažuojami. Tai padeda suformuoti ploną sericino apvalkalą. Dėl to plaukai labiau blizgės, sumažės jų pūtimasis. Kaukei leidžiama veikti 5-10 minutes. Plaukus išskalaukite ir išdžiovinkite.

Procedūras galite atlikti: Grožio salone Biodroga SPA, Raugyklos g. 4A, Vilnius
Tel: 8 52 336346, 8 640 26615; Grožio salone Bellissimo! Kovo 11-osios g. 22 PC “IKI”, Kaunas Tel: 8 37 353723, 8 640 17628
Įprastos Dream plaukų atstatymo procedūros eiga:
• Plaukus išplaukite su Dream Pre-šampūnu: švelniai masažuojant plaukus (2-3 min) iš jų pašalinami nešvarumai, plaukai paruošiami kitiems procedūros žingsniams, nuplaukite ir pakartokite.
• Ant plaukų užtepkite Dream kaukę. Kaukę tolygiai paskirstykite šukomis. Plaukai švelniai masažuojami. Tai padeda suformuoti ploną sericino apvalkalą. Dėl to plaukai labiau blizgės, sumažės jų pūtimasis. Kaukei leidžiama veikti 5-10 minutes. Plaukus išskalaukite ir išdžiovinkite.+ 370 640 17627ofisas@polifila.ltshop.biodrogaspa.lt