NEW HAIR SYSTEM
NAUJIENA
Diamond Filler Užpildas ir eliksyras plaukams
NEW HAIR SYSTEM
ilgalaikis plaukų atstatymas

Sistema kiekvienam plaukų tipui, kuri suteikia greitus
ir matomus rezultatus:
• Ištiesina banguotus plaukus ir garbanas
• Atstato plaukų struktūrą
• Sumažina plaukų pūtimąsi
• Apgaubia plauką keratininiu apvalkalu
• Plaukai tampa lengviau valdomi
• Palengvina plaukų stilizavimą
• Trumpina plaukų džiovinimo laiką
• Stiprina plaukus
• Drėkina plaukus
• Plaukai įgauna neįtikėtiną spindesį
• Sudėtyjė nėra kenksmingų ingredientų
• Apsaugo nuo UV spindulių
 
Kaip veikia New Hair System?
Novatoriškas metodas suvaldo plaukus naudojant du pažangius mokslinius metodus:
• NANOTECHNOLOGIJĄ - medžiagų manipuliacija atominiame ir molekuliariniame lygyje
• MULTI-VIT nešėją - kontruoliuojamą aktyvių mikroskopinių dalialių pralaidumo procesą
Kiekviena kapsulė yra minimalaus dydžio, tai leidžia jai prasiskverbti pro plauko sluoksnius ir giliai įsiskverbti. Naudojant šį pralaidumo procesą užtinkrinamas maksimalus veikliųjų medžiagų efektyvumas, ilgai išliekantis efektas (memory effect), matomas rezultatas.

New Hair System sudaro 7 produktai. Sudėtyje nėra formaldehido, glutaraldehidrido, parabenų, tioglikolinės rūgšties, karvocisteino ir SLS. Produktai labai veiksmingi, tuo pačiu metu maloniai kvepia.
Pre-shampoo užtikrina maksimalią plaukų švarą. Drėkina ir apsaugo. Aukštas pH9 atidaro plauko žvynelius tolymesniems veiksniams. Sudėtyje Vitaminai E, P, F; Pantenolis; Sorbitolis; Glicerinas; Hamamelio ekstraktas. Talpa: 1L, 100ml.
Infusion treatment speciali priemonė sumažinanti plaukų putimąsi, drėkina ir suvaldo. Padaro plaukus elastingus, blizgius ir minkštus. Idealus tiems, kurie nori islaikyti savo natūralias garbanas ar bangas. Sudėtyje Glioksilo rūgštis; Hidrolizuotas keratinas; Javų ekstraktai. Be formaldehido, glutaraldehido ar parabenų. Talpa 100ml, 500ml.
Ultimate treatment restruktūrizuojanti priemonė ištiesina, suvaldo, sumažina plaukų putimąsi ilgam. Padaro plaukus elastingus, blizgius ir minkštus. Idealus tiems, kurie nori ištiesinti garbanas ar bangas. Sudėtyje Glioksilo rūgštis; Hidrolizuotas keratinas; Kavos ir kakavos ekstraktai; Argano aliejus. Be formaldehido, glutaraldehido ar parabenų. Talpa 100ml, 500ml.
 
Thermo shield aliejus plaukams apsaugo nuo karščio, švelnina. Užpildo išsišakojusius galiukus. Blizgesys. Antistatinis poveikis. Išlygina plaukų paviršių ir apsaugo spalvą. UV apsauga. Talpa: 150ml.
Masque intensyviai maitinanti ir drėkininti kaukė. Plaukai tampa blizgūs ir lengviau suvaldomi. Sudetyje daug gyliai veikiančių apsauginių ir drėkinančių ingredientų: Keratinas; Hidrolizuotas keratinas; Vitaminai E, P, F; Pantenolis; Sorbitolis; Glicerinas. Talpa: 250ml.
Conditioner prailgina procedūros poveikį ir sustiprina rezultatą. Plaukai tampa blizgūs, minkšti ir suvaldomi. Procedūros pabaigoje atstato rūgštingumą. Sudetyje daug giliai veikiančių apsauginių ir drėkinančių ingredientų: Piroglutamo rūgštis; Simondsijų aliejus; Vitaminai E, P, F; Pantenolis; Sorbitolis; Glicerinas. Talpa: 100ml, 200ml
Shampoo su rūgštiniu pH. Prailgina procedūros poveikį. Plaukai tampa elastingi, atsparūs ir lengviau formuojami. Veikia stipriai ir palaipsniui suteikia plaukams apsauginių ir drėkinančių ingredientų: Vitaminų E, P, F; Pantenolio; Sorbitolio; Glicerino; Sericino - šilko baltymas; Keratino; Kreatino. Talpa: 100ml, 250ml
7 plaukų procedūros su New Hair System:
Tiesinimas - natūraliai lygūs plaukai. Plaukai blizga, minkšti, lengvai formuojami.
Plaukų pūtimąsi mažinanti - neištiesina, bet sumažina plaukų apimtį ir pūtimąsi.
Plaukai tampa suvaldomi ir lengvai formuojami.
Plaukų atnaujinimas - ilgam restruktūrizuoja plaukus, atnaujina, plaukai atrodo sveiki.
Plaukų pūtimąsi mažinanti, skirta vyrams - sumažina vyriškų plaukų apimtį ir pūtimąsi.
Išliekantis sušukavimas - iki 7 dienų išlaiko sušukavimą ir sumažina plaukų pūtimąsi.
Plaukų blizgesys - padaro plaukus blizgančius, sveikai atrodančius ir minkštus.
Spalvos atnaujinimas - grąžina spalvos blizgesį, pamaitina ir sustiprina iš vidaus.
 
+ 370 640 17627ofisas@polifila.ltshop.biodrogaspa.lt